Geriausi patarimai, kaip išlaikyti valstybę

Godetsia
Godetsia tai sodo gėlė-kasmet iš kipreynyh šeimos. Yra apie 20 augalų rūšių, kurias galima rasti Amerikos žemynuose. Augalo gėlės yra panašios į azalijas. Godetija yra pirmasis grožis tarp savo šeimos ir dažniausiai naudojamas sodo kraštovaizdžio dizaino.

Ar tu žinai? Gėlės godetsiy gerai stovi pjūvyje.

Kaip sodinti sodinukus metus

Šaudyti
Nepaisant to, kad Godetsia yra nepretenzingas rūpintis ir sodinti, vis dėlto būtina atkreipti dėmesį į augalų sėklų sodinimą.

Ši instrukcija padės jums tinkamai išauginti metų būklę nuo sėklų ir pasirūpinti, kad ji būtų iškraunama atvirame lauke.

Optimalus sėjimo laikas

Kai kurių kultūrų sėklų sėjos yra labai brangus užsiėmimas, tačiau tai nėra susijusi su valstybe.

Dažniausiai naudojamas sėjinukų metodas. Sėjimas vykdomos balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje atvirame lauke. Žydėjimas metais prasideda liepos mėnesį. Augalo aukštis nėra didelis, bet gražūs įvairių subtilaus atspalvių pumpurai bus malonu žvilgsnis kiekvieną dieną žydėjimo laikotarpiu.

Dirvožemis: sudėtis ir trąšos

Geriausias dirvožemio dieviškumas bus priemolingas dirvožemis. Jei nuspręsite augti butą, svarbu prisiminti apie drenažą.
Nusileidimas į žemę nereikalauja daug laiko, tačiau reikėtų prisiminti, kad augalas nemėgsta šarminių dirvožemių. Geriausia naudoti silpnai rūgštus arba neutralius dirvožemius.

Svarbu! Padidėjus šarmų kiekiui pašalinama durpių įdiegimas.

Jei nuspręsite auginti augalą konteineriuose, substratas gali būti gaminamas rankomis. Norėdami tai padaryti, turėtumėte pasiimti durpių, upių smėlio ir sodo dirvožemio, kurį prieš sumaišant reikia sumaišyti su verdančiu vandeniu.

Valstybės sėklų priežiūra

Godetsia
Jaunų ūglių priežiūra jauniesiems gėlininkams nėra ypač sunki. Iš esmės, auginant sėklos būklę, naudojamas sėjinukų metodas.

Po 20 dienų yra ūgliai. Dėžutės su jais turėtų būti perkeltos į saulėtą vietą be projektų, nes šaltas oras gali sukelti augalo mirtį.

Pasibaigus dviejų lapų atsiradimui, jūs turite pasinerti į augalus atskirose puoduose. Geriausia ne purtyti dirvožemį iš šaknų. Po dviejų savaičių jauni augalai apvaisinti sudėtingu viršutiniu padažu “Idealiai tinka gėlėms”. Vanduo augalas turi būti vidutinio sunkumo.

Svarbu! Godecia nemėgsta druskų.

Sodinti valstybės sodinukus ant gėlių

Prieš sodindami sodo metus, turite sodinukus laikyti dvi savaites. Sėjos metai sodinukuose yra pageidautinas po pavasario šalčių.

Sodinukų išlaipinimas
Geriausia tai padaryti gegužės pabaigoje arba birželio pradžioje. Atstumas tarp augalų turėtų būti 25 cm. Godetsiyu pat telpa į saugomą žemę, tačiau dirvožemio mišinys turi būti durpių ir durpės žemės.

Transplantacija į gėlių ląstelę atliekama debesuota diena. Jauni augalai perduodami su nedideliu žemės rutuliu. Praėjus trims mėnesiams po transplantacijos, augalas žydės.

Ar tu žinai? Goditia nebijo netikėtos audros ir lengvai toleruoja net aštrius šalčio spąstus.

Kaip sodinti godmės sėklą atvirame lauke

Dekoratyvinės sėklos persodinimas į gėlių baldą neturėtų sukelti daug sunkumų. Yra keletas būdų tai padaryti teisingai, ir mes apie juos kalbėsime.

Skrydžio vietos laikas ir pasirinkimas

Norint, kad Dievas norėtų pasimėgauti gražiais gėlėmis, sodinimas vyks balandžio viduryje. Jei oras yra šaltas, perkelkite jį iki gegužės pradžios.

Geriausias būdas yra sodinti dieviškąją sėklą sausmedyje be smėlio. Taip pat galite tręšti, todėl dirvą naudos būsimiems augalams. Galite naudoti mineralines trąšas su humusu ir medienos pelenais.

Dirvožemio paruošimas sodinimui

Sėklos
Pasiruošimas deivės sodinimui yra vienas svarbiausių žingsnių žydinčių gėlių žiedams. Visų pirma, vieta, kur planuojate augalą auginti, turi būti saulėta. Reikėtų prisiminti, kad tiesioginiai saulės spinduliai gali sukelti augalų ligas. Po sodinimo, augalai turėtų būti pritenyat.

Iškart prieš persodinant dirvą gerai atlaisvinkite ir užpilkite.

Jei dirvožemis išeikvotas, jis sumaišomas su medžio pelenu, humusu ir mineralais. Po to, kai sėjamos sėklos, jas apibarstos durpiai arba purus dirvožemis. Kilumbas girdomas taip, kad žemė buvo vidutinio drėgnumo.

Ar tu žinai? Namuose deivės deivė buvo vadinama Kalifornijos roze.

Teisinga tūpimo schema

Sėklų sėjai dirvožemyje atliekamas 0,7 cm gylis. Atstumas tarp griovelių turėtų būti ne mažesnis kaip 25 cm. Paprikos turi būti nuvalytos, jei jie yra per stori.

Yra ir kitas būdas: Augalai po auginimo turėtų būti nardyti vazonuose ir įdėti į savo balkoną.
Augalai pasinerti kartu su žeme, kai sustiprėja. Durpynai, kuriuose augs jūsų naujieji gobeliai, yra pasodinti į pusiasalio ir yra iki gegužės.

Sodinukų išlaipinimas
Sodinukai gali būti gauti su dieviškosios sėklos pagalba, apsodinta kovo pabaigoje arba balandžio pradžioje drėgnoje dirvožemyje. Šiuo atveju jauni sodinukai yra po stiklu.

Po sėklų sudygsta stiklas pašalinamas ir aeruojamos daigai.

Svarbu! Venkite jaunų ūglių kontakto su šaltu oru.

Kadangi dekmedija yra naudojama kraštovaizdžio dizaino, verta paminėti augalus, su kuriais gėlė puikiai harmonizuoja. Godetija puikiai atrodo žolės fone ir su jo artimaisiais. Mažai auginami augalai auginami balkonuose ar šalia bortų.

Aukšti Dievai nusileidžia ant gėlių. Aplink jį galite auginti cineraria arba sthysis Bizantijos – mažai ir lapuočių augalai. Jei norite papuošti savo gėlių lovą tik gėlėmis, mes patariame suderinti valstybę su monofoninėmis gėlėmis, tokiomis kaip ageratum arba lobelia.

Kaip rūpintis metų augimo procese

Gemijos sėklos turėtų būti reguliariai laistomos ir maitinamos mineralinėmis trąšomis. Laistyti godetii reikia šilto vandens, nes šalta prastėja daigumas.
Kai pasirodys pirmieji ūgliai, turėtumėte purzti žemę, pašalinti piktžoles. Maitinimas atliekamas kartą per savaitę, kad išlaikytų gerą sodinukų būseną.

Godetsia
Jūs taip pat galite sodinti metus žemėje, kaip sodinukai. Taigi, sukurtos įvairių spalvų ir atspalvių spalvos kilimai.
Geriau naudoti tik didelius gėlių metus. Reikia mažiau rūpintis.

Tada augalas gali būti persodintas į puodą ir įdėti į namus.
Kartą per dešimt dienų tręškite dirvožemį skystu viršutiniu padažu. Tai pagreitins augimą. Jūs taip pat galite naudoti specialias trąšas gėlių sodinukams.

Daugelis floristų negali atsakyti, ar reikia švelninti metus, ir tai yra atsakymas. Jei nenorite, kad augalas augtų ilgiau, tada jūs tikrai turite jį įmesti.

Po to, kai augalai yra pakankamai stiprios ir auga, jie sodinami 25 cm atstumu vienas nuo kito.

Svarbu! Negalima išbarstyti gėlių šaknų, nes Dievas gali susirgti.

Kaip prailginti valstybės žydėjimą

“Godetse” žydi tik kartą per metus. Ir kad augalas malonu jums gausiai žydėjimo, jums reikia laikytis kelių taisyklių.

    Godetsia
  1. Godetzia nereikia didelės oro temperatūros. Augalas tinka normaliam drėgniui, ty 55-60%.
  2. “Godetz” jaučiasi gerai, kai vidutinė temperatūra neviršija 23 ° C. Dėl padidėjusios temperatūros valstybės lapai gali tapti geltoni ir išblukti.
  3. Lengvas šalčio augalas lengvai patenka.
  4. Tinkamas laistymas turėtų būti vidutinio sunkumo. Sausame ore augalas gali būti laistomas papildomai, tačiau lietingoje vasarą jis gali būti drėgnas.

Laikydamiesi šių taisyklių, valstybė gali žydėti šiek tiek ilgiau nei įprasta.

Jos žydėjimas yra gražus. Gėlių dydis siekia 7 cm skersmens. Jie renkami gražiose ir gausiuose žiedynuose.
Spalvos gali būti skirtingos: rožinė, balta, alyvinė, tamsiai raudona.

Ar tu žinai? Europoje augalas patenka į XIX a., O pavadinimas “godecia” yra susijęs su garsiojo Šveicarijos botaniko S. Gohde vardu.

Kada rinkti ir kaip laikyti Godeme sėklos

Godet puikiai reprodukuoja sėklomis. Norėdami gauti aukštos kokybės sodinamosios medžiagos, turite laiku surinkti ir tinkamai laikyti sėklas.
Jie brandinami per mėnesį po žydėjimo pabaigos. Šiuo metu dėžės tampa tamsios ir jas reikia iškirpti.

Godetsia
Po to dėžės džiovinamos mažu baldakimu, kad jie negaudytų tiesioginių saulės spindulių. Tokiu atveju jie turėtų būti gerai vėdinami. Džiūvimo temperatūra turi būti 30-35 ° C.

Po to, kai dėžės yra sausos, įdėkite jas į lino maišą ir sutraukite į rankas. Tai padės atskirti sėklų iš kapsulės. Tada turėtumėte supilti mišinį į lėkštelę ir išpūsti likusius pelenus. Padarykite tai atsargiai, kad neprarastumėte sėklų.

Jie saugomi 20 ° C temperatūroje maišelyje. Jei yra kelios valstybės rūšys, nepamirškite pasirašyti paketėlio su veislės pavadinimu.

Popieriniai maišeliai gali būti pagaminti patys, nes taip sutaupysite laiko ir pinigų. Pakuotės dedamos į sodinukų dėžes, o kai laikas sėti sodinukus, jie bus tavo rankose.

Dieviškosios sėklos laikomos maždaug ketverius metus. Metų sėją galima praleisti pavasarį.

Kaip kovoti su ligomis ir valstybės kenkėjais

Kaip ir visi augalai, valstybė kenčia nuo parazitų ir ligų. Iš esmės tai yra netinkamos priežiūros rezultatas. Pagrindiniai augalo priešai yra rūdys ir peronosporozė.

Peronosporozas (miltligė)

Godetsia
Šią ligą sukelia kelių rūšių grybai. Atskleisti peronosporozą labai paprasta: lapai ir ūgliai augalo geltona, o tada pradeda puvinėti. Lapai suvynioti, ant jų paviršiaus atsiranda geltonos dėmės. Tada jie tampa rudi, o karūna nukrenta. Sergama būklė gali užkrėsti kitus kambarinius augalus.

Sumažėjęs miltligė sulėtino pačios gėlės augimą, lemia viso augalo puvimą.

Pavasario pabaigoje pasirodo peronosporozas, nes šiuo metu dažnai lietus. Pastebėję, kad lapai pradeda geltonai, reikia patikrinti visas gėles. Jei tai tikrai švelnus miltligė, tuomet turėtumėte pradėti gydyti augalą.

Tam galite naudoti šį liaudies metodą. 10 lašų 5% jodo, litro nugriebto pieno, sumaišoma su 9 litrais vandens. Purškite augalo žemės paviršiaus tirpalą.

Rūdys

Godetsia
Jei ant dievyčio lapų yra mažų skirtingų formų ar dydžių pagalvių, tai reiškia, kad yra rūdys.
Iš jų išpilta rustelės spalvos milteliai. Rūdys yra pavojingas, nes jis sukelia lapų mirtį. Žiemos kietumas mažėja, o liga sukelia augalo mirtį.

Norėdami atsikratyti rūdžių, galite naudoti vaistą, kuriame yra sieros. Taip pat galite naudoti 1% bordo skysčio arba fungicidų “Abiga-Peak” ir “Poliram”.

Geriausia priemonė prieš rūdijimą yra džiovintų lapų ir skaldytų ūglių pašalinimas.

Gali sužaloti godets ir šakninis puvinys. Tai yra dėl perteklinės drėgmės arba dėl grybelių. Augalą šiuo atveju geriausia paprasčiausiai pašalinti iš gėlių.

Ar tu žinai? “Godetsia” yra absoliučiai nepretenzingas ir šaltas atsparus augalas, jo ūgliai lengvai atlaikyti pavasario šalnius, todėl jį galima sėti žiemą.

Godetzia yra gražus augalas, kurio auginimas ir priežiūra nepapildys patyrusių sodininkų. Naudodamiesi šiomis instrukcijomis, galite auginti puikią augalą, kad gražioje gėlių puode būtų sukurtas jūsų sodas.


Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − = 65

map