Geriausios techninės vynuogių veislės

Techninės vynuogių veislės

Skirtingai nuo stalo veislių, techninės veislės išsiskiria dideliu kiekiu sultų uogose.

Produktų gamintojams pirmenybė teikiama vynuogių fizikinėms ir cheminėms savybėms, o pati uogos išvaizda užima antrą vietą.

Techninės kategorijos yra mažiau keistos, atsižvelgiant į priežiūros sąlygas, ir paprastai auginamos labiau mechaniškai didelėse vietose. Namų vyno gerbėjai taip pat nori turėti savo sklype keletą tokių vynuogių krūmų.

Apsvarstykite labiausiai mėgstamas vynuogių augintojų veisles.

Apie “Baltąjį Maskatą”

Šiai veislei būdingas ypatingas muskato skonis

Daugiau nei vieną kartą šis vardas sutiko su tavimi ant butelio vyno, kuris nurodo į tai, kad ši veislė tinka deserto ir stalo vynams gaminti, taip pat sultis. Šios veislės uogos turi būdingą muskuso turtingą skonį ir sultingą minkštimą su nedideliu kiekiu sėklų.

Lapai išsiskiria plataus paviršiaus ir šviesių venų, taip pat pabrėžiamas lapo kraštas.

Pelningumas svyruoja 60-100 centner / ha. Kaušai turi cilindrinę formą ir vidutinę vertę. Kiekvieno svorio gali būti nuo 100 iki 450 g, o ilgis svyruoja nuo 13 iki 17 cm.

Sausmingumas yra 140 dienų (nuo vegetacijos pradžios iki derliaus nuėmimo). Muscatas priklauso vidutiniškai pavėluotai veislėms.

Šios veislės privalumai yra didelis cukraus kiekis uogose ir jo išskirtiniame išskirtiniame aromate, kuris išskiria muscat veisles iš kitų veislių ir leidžia jai veikti kaip puikią žaliavą įvairiems vynams gaminti. Be to, jis gali būti valgomas ir šviežias, pavyzdžiui, valgomųjų vynuogių.

Šios veislės trūkumai yra jų nedidelis atsparumas įvairioms ligoms, silpna šalčio atsparumas ir polinkis į klaidą.

Šių vynuogių sodinimo vieta turėtų būti parenkama ypač atsargiai, atsižvelgiant į jo savybes. Tai turėtų būti vieta, apsaugota nuo šaltų vėjų, pakankamai sudrėkinto dirvožemio ir gero sniego kaupimosi.

Sodinimo sąlygos rudenį – nuo rugsėjo pabaigos iki spalio pradžios. Primename, kad šiuo laikotarpiu naudojami tik gerai paruošti žiemai sodinukai. Su išsivysčiusia šaknų sistema ir brandinta vynuogių.

Pavasarį sodinimas vyksta po to, kai dirvožemis pašildo iki 12ºC ir orą (iki 18ºC), dažniausiai šį kartą pasibaigia balandžio pabaigoje, tačiau viskas priklauso nuo regiono.

rekomenduojama kurorto papildomą apdulkinimo gauti maksimalų derlių (pageidautina žiedadulkes šakniastiebių veislių). Kova iš krūmų sustorėjimas dėl nepageidaujamų jaunų ūglių laužymo, taip pat kontroliuoti iš įskiepyti krūmų augimo procesą, neleidžiant jiems eiti į tai, kas gali atsitikti, jei jūs neturite gaminti katarovku laiką šaknų.

Aligote – dar viena rūšis vynuogių su tuo pačiu pavadinimu vyno

Sultų skonis neturi ypatingo skonio, tačiau vynas yra labai skanu

Priešingai nei Muscat vynuogių veislių, ši veislė turi tam tikrą skonį ir turi gana paprastą skonį, kad nesumažina jo vertė iš vyndarių akis ir leidžia jam ir toliau užima lyderio pozicijas šioje pramonėje.

Šios veislės būdingos savybės yra tamsiai žali lapo spalva, kurios kraštai yra šiek tiek išlenkti žemyn, taip pat juodos spalvos ėduonių ir čiuptukų spalvos.
Pelnas yra 90-140 c / ha. Grupė gali siekti 15 cm ilgio ir 10 cm pločio. Vidutinis svoris yra 105 g. Uogos yra gelsvai žalios spalvos ir rudos spalvos.

Ankstyvas brendimas – 130 dienų. Derliaus nuėmimas yra rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje.

Iki pranašumai Jis gali būti priskirta fizikinių ir cheminių savybių vynuogių nors ir yra žymiai daugiau rūgštus Maskatas balta, ir didelė dalis uogų sulčių turinio (78%).

Trūkumai Jie yra: Sąlytis su pilku pelėsiai ir miltligė, vidutinis šalčio, nors jis yra didesnis nei praėjusiais kokybės ir žemos kokybės gabenamųjų.

Ideali vieta vynuogių rūšiai įdėti – šalia miško diržų, kur mažėja sniegas ir ilgesnis drėgmės. Tai šiek tiek trukdė pradingantiems pumpurai. Tinkamas lengvas dirvožemis, geras vandens pralaidumas. Prieškambario teritorijose rekomenduojamas dirvožemis, kuriame yra akmeninių fragmentų mišinys.

Sodinimo sąlygos yra tokios pat kaip ir kitų vynuogių veislių. Rudenį – prieš pirmųjų šalčių atsiradimą, o pavasarį – prieš auginimo sezono pradžią, kai dirvožemio ir oro temperatūra pakankamai pašildoma.

Priežiūra yra iš esmės tas pats, kaip ir kitų veislių, išskyrus kai kurias funkcijas: pavasarį fragmentas ūglių turi būti padaryta anksčiau, nei įprasta, tai yra, į ramybės pumpurai šios veislės pabusti anksčiau, ir gausi augimas neigiamai paveikti krūmo jėgų .. . Geriausias šio proceso laikas yra gegužės 8-10 d.

Taip pat įdomu skaityti apie geriausias vynuogių veisles Maskvos regione

Vynuogių įvairovė “Isabella”

Vienas iš populiariausių vynuogių veislių

Vargu ar yra tas, kas negirdėjo apie tokius vynuogių rūšis. Nepaisant to, kad pramonėje ši kategorija buvo naudojama daug rečiau, tačiau ji pelnytai gali būti suteikta “veterano” pavadinimu ir vis dar išlieka populiari tarp namų vyno gamintojų.

Vynuogių kekės yra cilindrinės formos, dažnai ne gana tankios, vietose su atsilaisvinusiomis sekcijomis. Uogos yra tamsiai mėlynos su ryškia vaškine danga, oda yra gana tanki, mėsa turi braškių skonį.

Jo derlius yra apie 70 centų / ha. Vidutinis krūvos svoris svyruoja nuo 130 iki 150 gramų.

Brandinimo laikotarpis yra vidutinis ir skiriasi per 150-180 dienų. Krūmai yra per aukšti ir reikalinga parama ištempiamos vielos ar kitų tvirtinimo elementų pavidalu.

“Už tai” už šią veislę yra pakankamai, kitaip ji nebūtų užima pirmaujančią poziciją tarp techninių veislių tokį ilgą laiką.

Svarbiausi privalumai yra veislės nepretenzybiškumas dirvožemiui, jo didelis atsparumas šalčiui (rūšiuoti negalima paslėpti žiemai), geras atsparumas įvairioms ligoms. Dėl žmogaus kūno tai yra tik naudingų medžiagų sandara, daranti teigiamą poveikį įvairių organų ir sistemų veikimui.

Tačiau yra ir “minusų”. Taigi, kai kuriose šalyse šios vynuogės tam tikrą laiką buvo uždraustos kaip žaliavos, skirtos vynams gaminti, dėl to, kas juose buvo rasta didelis metanolio kiekis. Apie tai daug ginčų, ir daugelis mano, kad tai yra atskirų kompanijų fikcija pašalinti konkurenciją.

Nepriklausomai nuo to, bet mes ir toliau augsime tokią įvairovę ir mėgaukitės iš jos gautais produktais.

Isabella jautrus viršutiniam kalkakmeniui, todėl jis bus geriau jaustis žemuose dirvožemiuose. Drėgmės perteklius toleruoja geriau nei sausra. Dėl vandens stokos bus prarasta lapų ir sumažės derlius. Tačiau tai nereiškia, kad vynuogės bus patogios žemumose.

Be to, nerekomenduojama augti šalia tvorų, kur vėdinimas bus ribotas.

Sodinimo datos nesiskiria nuo kitų veislių.

Reguliarus dirvožemio atsparumas ir apsauga nuo piktžolių, mineralinių trąšų įvedimas tris kartus per sezoną ir ekologiškas – kartą per dvejus metus – pagrindiniai šios veislės priežiūros etapai. Žiemai rekomenduojama dirvožemio mulčiavimas su durpėmis ar pjuvenomis. Nepamirškite ir nenaudokite vynuogių genėjimo tvarkos, nes ji linkusi sustorėti, kuri vėliau sumažins jo derlingumą.

Puikus ir plačiai paplitęs techninis vynuogių rūšis – “Chardonnay”

Veislė turi vidutinio dydžio lapus su būdingomis išgaubtomis raukšlėmis. Uogos yra žalsvai baltos spalvos, mažo dydžio (iki 16 mm skersmens) ir plonos odos. Minkštimas yra sultingas ir malonus skoniui.

Našumas yra apibūdinamas kaip vidutinis (50-70 c / ha). Krūva, kaip taisyklė, neviršija 90 g masės, ilgis siekia apie 13 cm, o plotis – 10 cm.
Brandinimo laikotarpis nuo pradžios iki žydėjimo iki pirmojo derliaus yra 138-140 dienų.

Orumas – skonis.

Trūkumai: veislei veikia oidija ir miltligė su dideliais kritulių kiekiais linkę suskaidyti, ne atsparus šalčiui, anksčiau inkstų raida, kuri yra kupina jų užšalimo.

Mėgsta akmenuotus ir molio-kalkingus dirvožemius. Sodinant, geriau teikti pirmenybę aukštoms vietovėms arba vakarinėms šlaitoms.

Sodinimas atliekamas ankstyvą pavasarį (po salų pabaigos) arba rudens viduryje (prieš pirmųjų šalčių atsiradimą).

Būtina vengti sustingimo karūnos ir perpildymo su ūgliais. Genėjimo procese rekomenduojama palikti 10-12 akių. Į krūmą turi būti 4 vaisių nuorodos. Išauginant neužterštos vynuogių auginimo sąlygomis, formuojasi iki 120 cm aukščio.

Vynuogių įvairovė “Cabernet Sauvignon”

Ši veislė atspari ligoms, tokioms kaip pelėsiai ir pilka puvinys

Kitas sensacingas vardas, gana dažnai pasirodo ant ausies. Dėl šios veislės pasirodė daug įvairių raudonųjų vynų, ir iki šiol ši veislė yra viena iš vyno gamintojų mėgstamiausių.

Šios veislės išsiskiria sotieji tamsiai žali penkių lapų lapai, kurie turi stiprius atskyrimus ir didelius trikampius dantis. Uogos yra tamsiai mėlynos, apvalios formos ir vaško danga. Oda yra šiurkšta ir stora, minkštimo skonis yra lyginamas su serbentu, todėl vynas tampa itin stora.

Derlius 60-90 c / ha. Vidutinis klasterio svoris 70 g, ilgis 12-15 cm, plotis iki 8 cm.

Stalo vynų paruošimo laikotarpis yra 140 dienų, o desertinių vynų paruošimas – 165 dienos.

Tarp “pliusų” padidėjo pasipriešinimas miltligei ir pilkajam puviniui, taip pat skiriamieji skonio savybes.

“Minusai” gali būti tendencija nuleisti kiaušidžių ir smulkinti uogas. Žiemos varža yra apibūdinamas kaip vidutinis.

Manoma, kad ši veislė yra geriausiai pasodinta klimato sąlygomis. Tai lems vyno skonį ir jo energingumą. Geriausia jausti šią veislę šlaituose, nors tai nėra ypač įnoringa dirvožemiui ir auginimo sąlygoms.

Sodinimo datos nesiskiria nuo kitų veislių vynuogių ir patenka pradžioje pavasarį ir rudens viduryje.

Jei atliksite trumpą kasmetinių ūglių pjūvį, apatinių akių vaismedumas žymiai padidės. Derinant vynuoges derliaus vynams, rekomenduojama sumažinti vaisių šaulių ilgį ir krūvį.

Geriausi yra aukšto formavimo formavimai, su šiek tiek banguotu jaunimu. Šiuo atveju reikia stebėti atstumą ir eilučių plotį (3-4 m), o metinius ūglius reikia nuimti iki 5-6 akių.


Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map