Kaip paruošti sultis iš vynuogių žiemai

Vynuogių sultys
Vaistas gali būti skanus. Ši frazė ateina į galvą, kai kalbama apie natūralias vynuogių sultis. Paruošta namuose, visiškai neturintis kenksmingų cheminių priedų, šis gėrimas nuo seniausių laikų buvo naudojamas liaudies medicinoje kaip bendroji atkūrimo priemonė. Laimei, šiandien galite paruošti skanius vaistus rankomis. Tai verta tik mažai pastangų.

Apie vynuogių sulčių naudą

Šis gėrimas yra veiksmingas daugelio ligų gydymui. Lengvai virškinamas cukrus, vitaminai, mikro ir makro, organinė rūgštis uogų padaryti vynuogių nekilnojamojo drėkinimo naudingų medžiagų, ir savo sultyse – koncentruota naudą sveikatai.

Suaugusiems

Dėl didelių kiekio vitaminų, gliukozę ir fruktozę, gėrimas turi tonikas ir antioksidacinį poveikį organizmui. Jis veiksmingas širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai, turi lengvą vidurius, taip pat mažina cholesterolio kiekį.

Sultys yra naudingos neurozėms ir anemijai. Be to, jo unikali cheminė sudėtis teigiamai veikia smegenų darbą.
Vynuogių sultys

Rekomenduojame sužinoti daugiau apie naudingas ir kenksmingas vynuogių, vynuogių sėklų ir vynuogių sulčių savybes.

Vaikams

Šis vaistas nerekomenduojamas į vaiko mitybą iki dvejų metų. Paprastai jis skirtas vartoti vaikams, kurių kūno svoris yra nepakankamas ir silpnas imunitetas. Be to, vynuogių sultys yra gera natūrali energija, kuri gali pagerinti vaiko psichinę ir fizinę veiklą.

Ar tu žinai? Vynuogės ir jos produktai yra tokie veiksmingi kovojant su daugeliu ligų, kad medicinoje netgi yra ypatingas gydymas – ampeloterapija.

Namuose arba supakuoti: privalumai ir trūkumai

Pagrindinis argumentas už gerti virti namuose yra jo natūralumas. Maisto gaminimas namie, bet šeimininkė gali užtikrinti, kad gėrimas yra visiškai be jokių cheminių priedų ar dažiklių yra kenksmingi organizmui ir stabilizatorių.
Vynuogių sultys
Tačiau šviežiai spaustos sultys yra greitai gendantis produktas. Oksidacijos procesai čia prasideda beveik akimirksniu. Sterilizacija ir virinimas sunaikina daugybę naudingų medžiagų. Tuo pačiu metu gėrimas žiemai yra labai sunkus.

Mes patariame perskaityti apie tai, kaip pagaminti namines šampanas, vyną ir raziną iš vynuogių.

Tačiau, nepaisant visų šių trūkumų, palyginti su namu, pakuotėje esantis gėrimas yra vienas didelis trūkumas. Svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte galvoti apie tai, kai jį perkate, yra tai, kiek jame yra konservantų, kvapo stiprikliai, kvapo stiprikliai, kurie yra pavojingi organizmui.

Be to, šiuose gėrimuose dažnai yra labai daug cukraus, kuris taip pat nėra labai geras sveikatai. Na, pati pakuotė palieka daug norimų rezultatų. Siekiant išsaugoti natūralių sulčių naudingąsias savybes, stiklinės talpyklos idealiai tinka, nes popieriuje vis dar yra mikrokrekių.
Vynuogių sultys

Vynuogių pasirinkimo savybės

Žinoma, šis gėrimas gali būti pagamintas iš bet kokios baltos arba juodos spalvos. Tačiau praktikoje rekomenduojama rinktis geriausius vyno rūšis, kurių sudėtyje yra optimalaus cukraus kiekio / rūgštingumo, taip pat geros sulčių turinčios savybės.

Geriausios rūšys

Populiariausi tarp tamsių veislių yra Cabernet, Isabella, Moldova, Cardinal, Purple Early. Iš nurodytų veislių uogų gaunami labai aromatiniai, vidutiniškai saldūs gėrimai, nes šios vynuogių veislės turi labai mažą rūgštingumą.

Patikrinkite geriausias ankstyvųjų, muskato, stalo, baltos, rožinės, šalčiui atsparių, techninių vynuogių veisles.

Kalbant apie baltąsias veisles, geriausia pasirinkti muskatino vynuoges. Tačiau daugybė kitų veislių yra gana tinka šio gėrimo paruošimui. Tarp daugybės variantų yra atkreipti dėmesį į šias veisles: “Bianca”, “Delight white”, “Tukay”, “Muscat Katunsky”, “Shasla white”.
Vynuogių veislės
Sultingas ir skanus, švelnus minėtų veislių minkštimas puikiai tinka sultims gaminti. Gaminamas labai skanus ir neįprastas gėrimas, jei sumaišote tamsių ir baltų veislių uogas.

Koks turėtų būti uogos

Perdirbti naudojant tik prinokusių uogų yra pasirinktas kaip nesubrendusios, sergančio ir sugadinta vynuogių gali sugadinti gėrimą skonį.

Svarbu! Yra vynuogių uogos su žievelėmis daug naudingesnės, nes jame yra galingas natūralus antioksidantas – resveratrolis.

Receptas, skirtas vynuogių sultims gaminti žiemą rankomis

Norint paruošti skanų ir sveikų gėrimų namie, tai užtruks ilgą laiką, nes nenaudojant technologijų pažangos pasiekimų šis procesas tampa gana sudėtingas.
Vynuogių sultys

Ką reikės: virtuvės prietaisai ir įranga

Už namų vynuogių sulčių gamybai rankiniu būdu reikės šie įrankiai: didelis dubuo, du puodai: sterilizacijai ir surinkti galutinį gėrimą, stiklo buteliai bet kokios apimties, laistymo, virtuvės rankšluosčiu (padengti juos apačioje, skirtiems sterilizuoti puodo), kaušas, bauda sietas.

Gaminodami šį gėrimą būtinai naudokite gumines pirštines, kad vynuogių rūgštis nepakenktų rankų odai.

Reikalingi gaminiai

Reikiamo vynuogių kiekio apskaičiavimas priklauso nuo veislės, pasirinktos gėrimui paruošti. Taigi, įprastomis veislėmis derlius yra 70% grynojo svorio. Veislėse, kurios yra išaugintos specialiai sulčių paruošimui, ši suma gali siekti 80-85%.

Žingsnis po žingsnio receptas

Gėrimas namuose yra paruošiamas keliais etapais:

 1. Vynuogių kekės plaunamos ir uogos yra atskirtos nuo šakų, pjaustomos į didelį baseiną. Vynuogės
 2. Užbaigtos uogos atsargiai išspaudžia rankas, atsargiai, bandydamos nepraleisti jokios uogos. Vynuogės
 3. Gautas skystis su minkšta medžiaga filtruojamas per tinkamą sietą į indą. Vynuogių sulčių regurgitacija
 4. Sumaišius gaminys išpilamas į paruoštus švarius butelius, užpildydamas juos maždaug 3/4 (sterilizuoti butelius nereikia). Vynuogių sultys buteliuose
 5. Puodo apačioje uždedamas rankšluostis, sumontuoti buteliai ir padengti dangčiais, be sukimo.
 6. Išpilkite vandenį į puodą lygiu su skysčiu buteliuose.
 7. Sterilizuojama 20 minučių nuo virimo taško, po kurio dangteliai susukti. Vynuogių sultys
Ar tu žinai? Biblija sako, kad pirmą kartą vynuogių uogas augino Armėnijos žemėje Nojaus. Mokslininkai šiuo metu sutinka su šiuo teiginiu, jie mano, kad pirmosios veislės pasirodė Užkaukazijoje, Irane ir Turkijoje.

Kiti būdai, kaip surinkti sultis žiemai

Žiemai taip pat yra mažiau darbui imli vynuogių sulčių. Dėl sūrio ir sulčiaspaudės naudojimo šis procesas užtrunka mažiau laiko. Tačiau šių prietaisų naudojimas apima cukraus ar vandens pridėjimą prie natūralaus produkto.

Sultys su sultimis

Norint paruošti gėrimą sulčiaspaudėmis, 7 kg vynuogių reikia 0,5 kg cukraus.

 1. Vynuogės rūšiuoja, nuplauna ir atskiria uogas nuo šakų.
 2. Visos vynuogės praeina per sulčiaspaudą. Jei įrenginio galia leis, galite iš naujo slinkti ir kepti. Vynuogių perneša sulčiaspaudą
 3. Gaminamas putų skystis turi likti stovėti valandą. Tada jūs galite surinkti iš jo putų. Vynuogių sultys
 4. Rezultatas yra apie keturis litrus paruoštų sulčių. Į tai įpilkite cukraus ir virkite, bet nevirkite. Pakanka šildyti iki 85-90 laipsnių ir palaukti, kol skystis pradės skleisti būdingą triukšmą. Vynuogių sulčių paruošimas
 5. Paruoštas gėrimas išpilamas į sterilizuotas skardines ir užsisakomas skardos dangčiais.
 6. Bankai perpjauna naktį ant pakloto. Vynuogių sultys

Kaip padaryti sultis su sulčių siurbliu

Plius šis maisto ruošimo būdas nesant būtinybės nupjauti uogas iš šakelių. Visa kekė yra gana tinka, gėrimo skonis jo nepablogins. Taigi:

 1. Vynuogės išplaunamos ir dedamos į sulčių dubenėlį.
 2. Nustatykite dubenį į vietą ir įjunkite ugnį.
 3. Ne mažiau kaip pusvalandį galite išpilti karštų sulčių į prieš sterilizuotus indelius ir supilti jas su skardos dangteliais.
 4. Jei pageidaujate, galite pridėti šiek tiek cukraus. Šiuo atveju, pirmiausia surenkamas puodą gėrimų, pridėti cukraus ir be virinimo, pilamas į bankus.
Svarbu! Gėrimas, pagamintas sulčiaspaudėmis, yra mažiau koncentruotas, todėl jį gali pasiūlyti net ir mažiems vaikams.

Ruošinių sandėliavimo taisyklės ir sąlygos

Laikykite gatavus ruošinius sausoje ir vėsioje vietoje. Optimalus sprendimas – normalus rūsys. Vynuogių sultys Gėrimas išlaikys savo natūralias naudingas savybes 3-5 metus. Nebijokite, jei po tam tikro laiko kanalo apačioje pasirodys tvirtas kristalinis nuosėdas. Tai uogienė. Jo išvaizda yra natūrali vynuogių sultims.

Daugiau apie naudingas sultis

Natūralios sultys yra labai sveikus. Jose esančios biologiškai aktyvios medžiagos palankiai veikia kūno apykaitos procesus. Tačiau kiekvieno daržovių, vaisių ar uogų sudėtis yra unikali, todėl iš jų pagamintų gėrimų poveikis yra skirtingas.

Rekomenduojame susipažinti su pomidorų sulčių paruošimo receptu.

“Apple”

Šios sultys palankiai veikia žarnyno darbą, nes jame yra pektino. Jis taip pat naudingas inkstų, kepenų ir šlapimo pūslės ligų atvejais.

Jūs galite vartoti obuolių sultis neribotą kiekį, nepažeidžiant jūsų sveikatos. Tačiau verta manyti, kad jis yra gana rūgštus, o žmonės su aukštu rūgštingumu turėtų susilaikyti.
Obuolių sultys

Moliūgų

Šios sultys padeda kovoti su peršalimu ir širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis. Jis taip pat yra realus rasti stiprią žmonijos pusę. Tai daro teigiamą poveikį reprodukcinei funkcijai ir, reguliariai naudojantis, ilgai leidžia išlaikyti vyrų sveikatą.

Jums bus naudinga skaityti apie sulčių, gautų iš šaltalanko, burokėlių, varnalėno, klevo ir beržo, naudą.

Tačiau nepamirškite, kad moliūgų sultys turi gerą valymo efektą. Nerekomenduojama vartoti esant sunkiems virškinimo trakto sutrikimams.

Morkos

Šis gėrimas užima pirmaujančią poziciją naudingų medžiagų turinyje tarpusavyje. Jame yra beta karotino, kalio, kalcio, vitaminų B ir daug daugiau naudingų medžiagų. Morkų sultys naudingai veikia ne tik regėjimą, bet ir visus mūsų kūno medžiagų apykaitos procesus.
Morkų sultys
Tačiau nereikia to gerti nekontroliuojamai. Tai gali neigiamai paveikti kepenų darbą. Išauginant vynuogių sultis namuose, galite asmeniškai suteikti savo šeimai skanius ir natūralius vitaminus žiemai.

Šis procesas yra technologiškai paprastas, beveik neįmanoma sugadinti produkto. Ir pastangos ir laikas, praleistas virti, šis naudingas gėrimas yra visiškai pateisinamas.


Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map