Kokie augalai vadinami dviaukščiais

Augalai
Visi giluminių katytės (žydėjimo) departamentai yra suskirstyti į grupes ir gali būti dviaukščiai ar vienišaliai. Šiame straipsnyje aptariami skirtumai tarp dviejuose ir vienkaminuose augaluose, kas yra dvisluoksnumas ir kokie augalai priklauso dvylikos grupei.

Kas yra dieviškumas?

Dviaukštėms grupėms priskiriami egzemplioriai, kuriuose yra moteriškos ar vyriškos gėlės, tai yra, gudrybės ir tvarsčiai negali būti kartu tame pačiame gėleneje ir net viename floros atstove. Atsižvelgiant į šią savybę, savarankiško apvaisinimo galimybė yra visiškai pašalinta. Augalai gali būti apdulkinti ksenogamija – kryžminis apdulkinimas, dėl kurio žiedadulkes iš vieno egzemplioriaus perduodamas kito augalo žievės stigmui.

Dioekiška

Taigi, gėlių apdulkinimas yra įmanomas tik tuo atveju, jei bitės ir kiti vabzdžiai, naudojantys augalų žiedadulkes, atliks apdulkinimo procesą. Kryžminio apdulkinimo trūkumas yra tai, kad sėklos nėra ant pusės gėlių.

Svarbu! Kai kurie mokslininkai mano, kad augalų aukšte akcijos ir klasifikuoti juos kaip Dvinamių ar atiduotų privačiam laikytojui gaubtasėkliai gali ne tik kopijuoja, bet ir Cryptogamic, kad yra apdovanoti vyrų ir moterų generatyvinių organų. Todėl dažnai šias grupes sudaro augalai, kurie nėra linkę žydėti.

Kas skiriasi vienalytiškiems augalams nuo dvylikos

Viengimiai augalai yra būdingi vientisos gėlės viename egzemplioriuje, o dviejuose auginiuose yra vienos lyties gėlės. Vienanamės dažnai apdulkina vėjas, tai yra ore žiedadulkių iš vienos gėlė yra perkeliami į kitus Dvinamių augalų apdulkina tik jei žiedadulkių perdavimo iš vyrų gėlių prie moterų vabzdžių.

Skirtumas

Dioecious augalai yra atstovaujama pistacija, paprastoji, drebulė, aktinidija, rūgštynės rūgšta, figos, kanapės, aksomas.

Vienanamės augalai atstovauja riešutmedžio, dygliavaisis virkštenis, skroblo, gulbės, beržo, lazdyno, kukurūzai, kadagio, moliūgų, agurkų.

Dioecious atstovai

Siekiant suprasti dvigalvius augalus, būtina apsvarstyti trumpą kai kurių šios grupės atstovų aprašymą.

Aktinidija

Actinidia yra medienos liyanų rūšis, kurios skaičius yra 75 rūšys. Actinidijos yra plačiai paplitę pietrytinėje Azijos dalyje ir Himalajose. Jie nurodo krūmus, lianas, kurių ypatumas yra noras nukristi lapais. Šių augalų pumpurai yra arba iš dalies paslėpti lapų randuose, lapai yra išdėstyti pakaitomis ir turi dantytą kraštą. Gėlės gali būti mažos, apie 1 cm skersmens arba vidutiniškai iki 3 cm.

Aktinidija

Daugelyje rūšių žiedų be kvapo, balta, kartais yra pumpurų su aukso geltonumo ar oranžinės spalvos. Augalų vaisius yra pailgos uogos, geltonai žalios arba šviesiai oranžinės spalvos. Garsiausias aktinidijų atstovas yra aktinidijos delikatesas, kurį visi žino kaip kivi.

Sužinokite, kaip auginti actiną sode ir kokias naudingas savybes jis turi.

Actinidija pasodinama kaip dekoratyvinis augalas, dažnai naudojamas kaip vaistas, ir vartojami valgomųjų veislių vaisiai.

Aktinidija

Gamtoje aktinidija auga atskilusiuose miškuose, kuriuose gaminama natūrali pūslė, todėl norint nusileisti namuose pageidautina sukurti tokias pačias sąlygas. Nepaisant to, kad aktinidija gerai auga tamsesniuose plotuose, geriau ją auginti saulėtoje pusėje, nes vaismedžiai būna tik pakankamai apšviestos. Actinidija gerai jaučiasi dirvožemiuose su mažu azoto ir fosforo kiekiu, netoleruoja šarminių dirvožemių. Optimalus variantas yra silpnai rūgštus dirvožemis. Nepageidaujama sodinti augalus sunkiu molio dirvožemiu.

Svarbu! Jei actinidija pasodinama kaip vaisių auginamoji kultūra, ją reikia derinti į vieną sodinamąją moteriškąją ir vyriškąją augaliją – kiekvieną 3 mėginius su moteriškomis gėlėmis turi būti bent viena vyriška atstovė.

Velvet

Aksomo nurodo lapuočių medžių, pasiekia 20-30 m aukščio, su dideliu statinės skersmens -. Apie 120 cm Krono medis miško vyksta aukštos, vieno iškrauti pasižymi sferinę formą. Augaluose yra peleninė pilka žievė, kurios gražus dekoratyvinis vaizdas, jaunų medžių žievė su sidabriu perpildymu. Viršutinis sluoksnis žievės būdingas švelnus struktūros atstovavo kamštis storis didesnis kaip 5 cm, vidinis žievės turi geltoną spalvą, kvapą. Lapai turtinga žalia lapų dedami šalia, forma panaši į pelenus lapų, bet su siauresnes plokštės ir būdingas nemalonus kvapas.

Velvet

Gėlės yra pakankamai mažas, nekrenta į akis, skersmuo – 1 cm, turi žalsvas atspalvis, gėlės renkami Wiechowaty žiedynai, ilgis – 12 cm nokinimo vyksta rudenį, vaisių rutulio formos, juodas, blizgios kaulavaisiai, yra netinkami naudojimui, pasižymi aštriu nemalonus kvapas .. Aksominė galima rasti Mandžiūrijos, Khabarovsk Territory, Amūro ir pajūrio, Kinijoje, Korėjoje, Taivane, Sachalino, Kurilų salos, Japonijoje. Velvet yra reliktas augalas, nes šis medis egzistavo ilgai prieš ledyną.

Ar tu žinai? Reliatyvūs augalai yra floros atstovai, kurie buvo įprasti praeityje geologinėse epochose.

Velvet kaip dekoratyvinis augalas yra labai dažnas Europos šalyse ir Šiaurės Amerikoje, yra populiarus sodinti Vidurio Azijos ir Kaukazo regionuose. Velvet yra naudojamas medicininiais tikslais, tai reiškia gerus medaus augalus. Be to, žievė dažnai naudojama geltonos spalvos dažymui dažyti įvairių tipų audiniams. Didelis kamščio sluoksnis naudojamas uždarant butelius, naudojamus kaip statybines medžiagas, plūdriems, gelbėjimosi pliūpsniams, liemenėlėms, suvenyrams. Korkas, pagamintas iš medžio, yra pakankamai lengvai atskirtas, nepakenkiant pačiam medžiui. Medžio auksas pasižymi gražia spalva ir išraiškingu raštu, todėl naudojamas baldų ir dekoro elementų gamybai.

Velvet

Renkantis vietą, skirtą įlaipinti akstiną, kad medis yra ilgalaikis kepenys, kad jo šaknys nepakenktų pastatams, pastatytų medį. Be to, jei ateityje planuojama kažką pastatyti šalia medžio, pabandykite kuo toliau paimti iš asfalto, kad nepažeistumėte šaknų ir nesunaikintumėte augalo. Medis turi būti suteptas atspalviu, todėl jį geriau sodinti, sodinimui tinkamos kultivuojamos priemaišos, smėlėti dirvožemiai netinka sodinti.

Taip pat skaitykite, kaip naudinga Amūros aksom.

Sandmanas

Drema yra metinė, bienalė, kai kuriais atvejais daugiamečiai augalai, pasiekia 80 cm aukštį. Atsižvelgiant į miego amžių, augalas pasižymi tam tikrais išvaizda skirtumų. Maži egzemplioriai turi ovalus lapus, kurių ilgis siekia 10 cm, o laikui bėgant augalas atrodo dviašmeninis stiebai su poromis lapinės lapinės lapais. Inkstai iki 3 cm skersmens pateikti formą žiedynai ir yra ant stiebo viršaus, kiekvienas pumpuras turi penkis žiedlapius, gėlės vėlyvo pavasario iki ankstyvo rudens, baltos žydi. Mieguistumas yra dažnas Europos šalyse, Azijos ir Šiaurės Amerikos vakaruose.

Sandmanas

“Sandman” kartais naudojamas higienos gaminių gamybai, nes jame yra daug saponinų, kurie gali susimaišyti su storomis, patvariomis putomis. Snaikas yra pakankamai šalčio atsparus augalas, todėl jis gali toleruoti šaltus, grubius žiemos laikotarpius. Šiuo metu miegas nėra kultūrinis ir nėra naudojamas pramonėje.

Svarbu! Didžiausias dekoratyvinis mieguistumo efektas pasiekiamas sodinant sausuosiuose neutraliuose, šiek tiek rūgštiniuose dirvožemiuose, smėlingose ​​ir sausose dirvose auga normalus augalas.

Drema auga gerai apšviestose vietovėse, tačiau gali toleruoti šviesią pilvą, taigi geriau jį auginti į saulėtas vietas. Augalui nereikia ypač derlingo dirvožemio, jis gerai auga įprastose sodo dirvose, vienintelė būtina sąlyga yra dirvožemio laisvumas.

Sandmanas

Willowa

Willow yra medžių augalų gentis, kuriai priklauso apie 550 rūšių. Medžiai auga iki 15 metrų aukščio, kartais yra rūšių iki 40 metrų. Mėginiai augantys šiaurėje, yra skurdus, o kalnuotose vietovėse gluosnio nykštukė rasti kaip šliaužti krūmai, kurių minimalus aukštis kelių centimetrų. Atsižvelgiant į gluosnio rūšį, lapai gali būti tankūs, garbanoti, ryškiai žalia arba reti, pilkšvai pilka arba pilkšvai balta. Lapai yra pasodinti vienas po kito, lapo mentė gali būti plataus elipsės arba gana siaura ir ilga, su visais arba dantytais kraštais, blizgančiomis plokštėmis.

Willowa

Kai kurių rūšių būdingas bruožas yra pakankamai didelių stipulių buvimas, kuris dažniausiai vystosi jaunų augalų. Stiebai yra šakoti, augalo šakos yra pakankamai plonos, lanksčios, linkusios į trapumą, inkstai gali būti tamsiai rudos, raudonos-geltonos spalvos. Gluosčiai yra labai maži, surinkti tankiuose žiedynuose, todėl juos lengva pamatyti. Po žydėjimo yra vaisių – dėžutės su mažomis purenomis sėklomis. “Willow” yra įprastas augalas ir auga Vidurio Rusijos dalyje, Šiaurės Amerikoje, kai kurios rūšys auga atogrąžų miškuose.

Žvelgdami į tokios gluosnio rūšies auginimo niuansus, kaip: daugiasiūliai, balti, žiediniai, verksmingi, ožkos, dwarfiniai.

“Willow” naudojamas kaip dekoratyvinis pavyzdys, Taip pat dažnai sodinamos kai kurios rūšys, kad sustiprėtų laisvi dirvožemis ir smėlis, nes medžio šaknys yra gausios, labai išsivysčiusios, turinčios daugybę šakų. Mediena gaminama iš indų ir dekoro elementų. “Willow” yra vertingas medus, tam tikrų rūšių žievė tinka rauginti odą. Labai dažnai mediena naudojama kaip medžiaga pinti dirbiniams. Lapų lapai populiari liaudies medicinoje kaip medicininės žaliavos.

Willowa

Vila yra gerai išvystyta ant priemolių ir smėlio dirvožemių, auginama medieną teritorijoje, kurioje yra didžiausias drėgmę turintis dirvožemis, gerai apšviestame plote.

Fig

Fig yra subtropinis lapuočių augalas, priklausantis Ficus genties. Medis turi šviesiai pilką, lygią žievę. Augalui būdingas didelis, pakaitomis pasodintas daugiasluoksnis arba atskirtas kietas lapelis. Lapų sinusai yra generuojami ūgliai ir juose yra dviejų rūšių žiedynai – kaprifugai ir figos. Ožiaragiai yra vyrų gėlės, juose yra mažų žiedynų, figos – moteriškos gėlės su dideliais žiedynais.

Fig

Pomidorų užpilas sukelia osam-bastofagai, būtent tie, kurie perneša žiedadulkes iš vyriškų medžių į moteriškas. Ant medžio yra vaisių – figų, viduje su daugybe sėklų, saldžių ir sultingų. Priklausomai nuo veislės, vaisių spalva gali būti geltona, mėlyna arba tamsiai mėlyna, dažnai randama geltonai žalių vaisių.

Jums tikriausiai bus įdomu sužinoti, kaip auginti figas namuose ir lauke, taip pat skaityti, kas naudinga figoms.

Figūros buvo plačiai paplitę Viduržemio jūros regione, Užkaukazijoje, Krymo pietinėje pakrantėje, Vidurinėje Azijoje. Dažnai sodinamos figmedžio, siekiant gauti figų, kurios valgomos šviežios, džiovinti ir konservuoti forma derlių, jie yra atskira gydyti ir gali būti naudojamos siekiant padaryti uogienes, ir kaip priedas prie kitų desertų. Liaudies medicinoje figų lapai yra naudojami kaip vaistinės žaliavos.

Fig

Pasodinkite gerai apšviestame rajone medį į pietus nuo aikštelės, kad figos būtų apsaugotos nuo stiprių vėjų. Medis pageidauja lengvo priemolio, turinčio gerą oro pralaidumą.

Svarbu! Figos taip pat pasodinti kaip buto kambario augalą, jis auga ne labai didelis, bet yra derlingas.

Kanapių

Kanapė yra kasmetinė lubovoloknisty augalas. Būdinga tai, kad stiebo yra vertikalioje padėtyje, suapvalintas apačioje, priešais lapų išdėstymas ant augalo ir kitą – į apačią. Lapai yra sudėtingos sudaro 5-7 lapai su dantyta krašto, į kamieninių plokštelės pagrindas yra daugiau nei viršūnės. Gėlės yra augalų žiedynai yra pateikiami kaip komplekso ausies, svetainę iš kurių rodomi dvigeldžiai riešutų, kurių kiaušinio formos arba pailgos formos, lygus arba briaunoti struktūrą, pilka-žalią ar rudą. Augalas yra plačiai paplitęs visame pasaulyje, gali augti atogrąžų ir vidutinio klimato zonose.

Kanapių

Anksčiau augalas buvo auginamas, kad gautų sėklų ir aliejaus, taip pat pluoštus, kurie buvo naudojami kasdieniame gyvenime. Kanapės taip pat buvo naudojamos medicininiams tikslams, o jų pagrindu pagaminti pramoginiai narkotikai. Kanapės gali būti naudingos virvėms, virvėms, kabelių, drabužių, popieriaus ir sriegių gamybai, nes augalas susideda iš labai stiprių pluoštų.

Sužinokite, kas yra techninės kanapės ir kas pagaminta iš augalo.

Kanapės yra gana griežtos dirvožemyje ir augimo vietoje. Todėl prieš iškraunant būtina sukurti visas būtinas sąlygas. Augalas nori gerai apšviestose vietose po atvira saule, dirvožemyje turi būti daug maistinių medžiagų, drėgmę sugeriančios, nes kanapės nepakenčia sausrai.

Kanapių

Svaigulys

Nettles yra klasifikuojami kaip žolės, daugiamečiai augalai, jis būdingas stipriais šaknimis ir daugybe mažų šakų. Dilgėlių aukštis yra nuo 30 cm iki 2 m. Ant stiebo ir lapų yra daug deginančių plaukų. Stiebas yra žolinis, ant kurio lapai yra priešais. Lapų plokštelė yra kiaušinio-širdies arba lansolito, iki 17 cm ilgio, iki 8 cm pločio.

Svaigulys

Briaunos yra padengtos dideliais dantimis. Apie krapai plėtoti pakankamai ilgą žiedynas, kuris pasodino mažų žalsvos gėlės daug, vietoj gėlių galiausiai Manifestas sėklos pateikti sausas, suspaustos geltonos arba rusvai riešutai. Viename egzemplioriuje gali susidaryti iki 22 000 sėklų. Tai įvyksta Europos, Azijos, Kinijos ir Šiaurės Amerikos teritorijoje.

Perskaitykite, kokios gijimo savybės turi dilgėlių ir dilgėlių kanapes, taip pat sužinokite, kaip naudoti dilgėles kaip trąšas.

Dilgėlė yra augalas, kuris dažnai naudojamas maistui, sriuboms, borštui, salotoms paruoštos jo pagrindu. Jis naudojamas kaip gyvulių pašaras. Liaudies medicinoje, dilgėlių lapai yra naudojami užpilti ir dedekles.

Svaigulys

Dyecious dilgėlė nurodo piktžolių augmeniją, todėl jis gali augti ant bet kokių dirvožemių, ypač augalai, kurių azoto turtingi dirvožemis yra ypač įprastas. Augalas yra fotophilinis, bet jis taip pat gali gerai augti dalinai atspalvis ir šešėlis.

Lauras

Laurus gentis reiškia subtropinius medžius arba krūmus. Laurynas yra amžinai augalas, kurio aukštis siekia apie 15 m, o rudas lygus žievė ir plikasis ūgliai. Medžio vainiko tankis yra piramidės formos. Lapai ūglių sodinami pakaitinis narys, turi sudėtinė krašto plikas paprastas, gali pasiekti 20 cm, plotis ilgis -. 4 cm Lapai būdingą malonų aromatą, jie pasižymi pailgos Lancetowaty arba elipsės formos plokštelės siaurėjančios į apačią. Lapų spalva yra tamsiai žalio lapų viršuje, apatinėje dalyje ji yra lengvesnė.

Lauras

Lauryno gėlės yra renkamos skėčių žiedynuose, yra daugelyje dalių, lapuočių sinusuose, šakų galuose. Gėlės yra likusios mažos, gelsvos, su laiku paversti vaisių tamsiai mėlyna spalva. Laurus auga Viduržemio jūroje, Kaukaze ir Kanarų salose.

Sužinokite laurų auginimo taisykles namuose, lauke, sėklose ir kaip veisti laurus ir kokias savybes jis turi.

Laurel naudojamas kaip prieskonis, iš lapų yra paruoštas eterinis aliejus, naudojamas virti. Taip pat lapų lapelis yra medicininė žaliava, skirta įvairiems vaistams gaminti.

Lauras

Laurel jaustis geriausiai gerai apšviestoje vietoje, bet gali toleruoti šviesią pilvą. Augalas neprivalo dirvožemio ir paprastai toleruoja sausrą. Patartina prieš sodinimą įdėti organines ir mineralines trąšas į dirvą, kad augalas geriau išsivystytų.

Šaltalankis

Paprastosios šaltalankių rūšis apima dvi rūšis. Augalai atstovauja krūmai arba medžiai nuo 10 cm iki 6 m aukščio, kartais iki 15 m. Lapai pasodinami pakaitomis, pakankamai ilgai ir siauri, lapų spalva yra žalia, plokštelės paviršius padengtas mažais pilkos spalvos taškais. Prieš lapų žiedą žydi šaltalankis, gėlės yra mažos, nepastebimos. Vietoje gėlės atsiranda kroyankaya, kurią sudaro riešutai, ir tsvetolozhe. Vaisių spalva turi raudoną arba oranžinį atspalvį, ant šakos jie yra labai tankūs. Kopūstai auga Europoje, Azijoje, Mongolijoje, Kinijoje.

Šaltalankis

Šaltalankių vaisiai dažnai naudojami kaip maisto produktas, jie valgomi žali, paruošiami gėrimai, šaltalankių aliejus naudojamas kosmetologijoje ir medicinoje. Tam tikros rūšies šaltalankių yra dekoratyviniai augalai, jie yra pasodinti, siekiant sustiprinti kelio šlaitus arba sukurti gyvatvores. Medienos lapai naudojami kaip rauginimo žaliavos.

Sužinokite daugiau apie populiariausių veislių šaltalankių sodinimo taisyklės kaip propaguojama šaltalankių ir kai ji surenkama, kurios funkcijos šaltalankių taip pat, kaip auga piemenį, kokie jos privalumai ir šaltalankių sultys yra naudingos organizmui ir kaip padaryti šaltalankių kompotas.

Vietai, į kurią reikia įplaukti į šaltalanką, turėtų būti gerai apšviesta, medis nebijo tiesioginių saulės spindulių, norėtų šviesos neutralių dirvožemių, gerai toleruoja įprastas trąšas ir reaguoja su gausiu derliumi.

Šaltalankis

Oželiai

Medūna yra vadinama pusiau parazitinių krūmų, kurie yra evergreens, genties. Jis fiksuojamas augalų šakose, laikui bėgant jis auga į žalią didelį krūmą. Aistros šakos pasiekia 80 cm ilgio, augalas turi priešingą arba nurenktą lapus, kurie dalyvauja fotosintezėje. Vanduo ir amarai iš mineralų gaunami iš augalo, kuriame jis apgyvendintas.

Oželiai

IT gėlės labai maži pumpurai, iki 3 mm skersmens, žalsvai geltona, vietoje atsiranda Flower vaisių gelsvi ar rausvai spalvos, pateikė klaidingą uogų, su lipnia masės. Gamtoje yra 70 rūšių amalas, kurie auga daugiausia tropikuose ir Subtropikai Afrikos atogrąžų Azijoje ir šiaurės Australijoje, beveik visoje Europoje.

Ar tu žinai? Amalas buvo naudojama kaip tradicinė Kalėdų puošmena Anglijoje iki XIX a. Antrosios pusės, tuo metu britai pradėjo dekoruoti Kalėdų eglutę, kuri tapo Kalėdų simboliu.

Amatų vaisiai yra paukščių maistas. Taip pat tinka klijai gaminti. Tradicinėje medicinoje yra receptai ekstraktams iš jaunų augalų lapų, naudojamų įvairioms sveikatos problemoms spręsti.

Oželiai

Kadangi opos yra vadinamas parazitiniais augalais, jis nėra specialiai auginamas, parazituoja šį pavyzdį paprastųjų, klevų, pušies, beržo ir vaismedžių.

Aspen

Aspenas klasifikuojamas kaip Topol genties lapuočių medžių rūšis. Augalas yra būdinga tai, kad koloninės kamieno akivaizdoje, aukštis – 35 m, diametras -. 1 m Medis auga labai greitai, tačiau yra linkę į ligų medienos, todėl gyvenimo trukmė yra ne daugiau kaip 90 metų. Šaknys eina giliai po žeme, gausiai auga kelis metrus. Medis žievė lygi ir žalsvai pilka, su amžiumi įtrūkimų ir pakeisti spalvą į tamsiai.

Aspen

Aspė turi kitą lapų išdėstymą, juos vaizduojamos apvalios arba rombinės plokštės, kurių ilgis ne didesnis kaip 7 cm, su aštriu arba buko viršūnėmis, lapai turi grubius kraštus. Gėlės pasižymi nedideliu dydžiu, jie renkami auskarų žiedynuose, gali būti rausvos arba žalsvos, iki 15 cm ilgio, žydėjimas vyksta prieš pradedant budą. Po žydėjimo susidaro kapsulės vaisius, sėklos dengiamos žemyn (drebulės), dėl kurių jie plinta dešimtys kilometrų. Aspeną galima rasti šalia miško ir tundros, auga miške ir miško stepėse. Europoje, Kazachstane, Kinijoje, Mongolijoje, Korėjoje yra medis.

Taip pat skaitykite apie grybelių ir žievės gydomąsias savybes.

Aspen dažnai yra populiari kaip dekoratyvinis medis, pasodinti palei kelius, miestų parkuose. Žievė naudojama odai rauginti, tai yra geltonųjų ir žalių dažų šaltinis. Medis yra klasifikuojamas kaip geras medus. Mediena yra naudojama namų statyboje, stogų dengimo medžiagoje. Aspen taip pat naudojama kaip žaliava liaudies medicinoje, gydomoji žievė ir lapai laikomi vaistiniais.

Aspen

Drebulė geriausiai pasodinti gerai apšviestose vietose, tačiau ji gali toleruoti dalinį pavėsį ir šviesą, o ne reiklus dirvožemio, tai gerai auga ne tiek prasta ir maistinių medžiagų, rūgštinės ir šarminės dirvose. Vienintelis dirvožemio reikalavimas – jis neturėtų būti sausas, smėlėtas, drėgnas ar užšalus. Be to, aspenas prastai toleruojamas dėl aukšto požeminio vandens atsiradimo, todėl sodinant augalą reikia atsižvelgti į šias savybes.

Šparagai

Šparagai yra augalų gentis, turinti apie 210 rūšių. Gali augti žolės ir pusės krūmų pavidalu. Augalas turi gerai išvystytus šakniastiebius, stipriai šakotas stiebeles. Ant stiebų yra daug adatų panašių šakų. Šparagai yra neišsivysčiusi, maži lapai, kuriuos sudaro žievės arba dygliuoti egzemplioriai. Augalas žydi su mažais pumpuriais, kurie yra surenkami vienišiose, skydliaukės arba racemozės žiedynuose.

Šparagai

Gėlė turi 6 žiedlapius, kurie yra išdėstyti dviem ratais. Vietoje gėlės vaisius formuojamas uogų forma, kurioje yra viena ar daugiau sėklų. Uogos brandžios raudonos arba ryškios oranžinės spalvos. Šparžą galima rasti Šiaurės Amerikos, Europos, Centrinės Azijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos vidutinio klimato sąlygomis.

Ar tu žinai? Šparagai yra natūralus afrodiziakas. Senovės Graikijoje, pora nešiojo vainikus ant šio augalo skubaus atsiradimo palikuonių galvos ir Prancūzijos vestuves ant stalo komplektą visada buvo pateikti bent trijų patiekalų su šparagais.

Dažnai šparagai naudojami kaip daržovių, kurie yra parduodami pramoniniu mastu. Ypač vertingi yra vaistažolių šparagai, kurie auga ne daugiau kaip 20 cm, yra negilios galvos, tokioje būklėje tai labiausiai naudinga valgyti. Tokie ūgliai virti, konservuoti, paruošti salotas ir sriubas. Šparaginių ūgliai taip pat naudojami liaudies medicinoje, o iš augalo gautą esmę naudoja homeopatinių vaistų gamybai.

Šparagai

Šparagai yra gana reiklūs pasėliai, todėl būtina kruopščiai parinkti sodinimo vietą, teritorija turėtų būti gerai apšviesta, vėjo, geriau sodinama pietinėje aikštelės pusėje. Augalas nori augti ant lengvų smėlingų priemiestų, turtingų humuso.

Tarp nesmulkiųjų gamyklos ankštinių šeimos pupelių tikrai yra tarp pirmųjų tipų pripažinimo, todėl mes rekomenduojame, kad jūs sužinojote, kas geriausia veislės žaliųjų pupelių, kaip jos auga, nei naudingo šparagais ir šparaginėmis pupelėmis prie kūno, taip pat kai kurie receptai derliaus žalios pupelės žiemai.

Poplar

Poplariai priklauso lapuočių, aktyviai augančių medžių, kurių 95 rūšys, genties. Medis, kurio aukštis yra iki 50 m, kartais 60 m, o kamieno skersmuo yra didesnis nei 1 m, karūna turi sferinę formą. Ant rudos pilkos arba tamsiai pilkos žievės yra daug įtrūkimų. Poplariai yra būdingi stiprią šaknų sistemą, kuri yra ant paviršiaus ir palieka daug metrų nuo bagažo. Tural lapai vėl pasodinami, plokštės yra lansolatinės arba plataus ovalo formos, su tinkleliu.

Poplar

Žydėjimas prasideda prieš jaunus, mažos gėlės yra ant auskarų žiedynų, kurie pakabinti iš šakų. Gėlių vietoje formuojamas dėžutė – vaisius, kuriame yra mažos sėklos su daugeliu plaukų. Sėklos pailgos arba pailgos ovalios, juodos arba juodos spalvos. Tauragė tapo plačiai paplitusi šiauriniame pusrutulyje, Kinijos subtropijose, borealinėje zonoje, Amerikoje, Meksikoje ir Rytų Afrikoje.

Rekomenduojame išsiaiškinti, kokia balta tuopa, piramidė, simbolizuoja ir kas naudinga juodojoje paprastosioms talpoms.

Poplariai būdingi šviesios baltos medienos, kurią galima lengvai perdirbti ir naudoti kaip žaliavą popieriaus gamyboje. Žemutinėse vietovėse paprastoji tauta naudojama kaip statybinė medžiaga. Inkstų augalai gali būti violetinės spalvos gavimo šaltinis ir geltonų dažų lapų dalis. Poplariai yra pasodinti kaip dekoratyvinis medis, medžių sodinimui miestuose, be to medis yra puikus medus augalas.

Poplar

Poplariai nėra griežtai reikalaujantys ir gali augti bet kokio tipo dirvožemyje, linkę saulėtų sričių. Paprastai jis transportuoja šlapius ir didelį požeminio vandens kiekį, tačiau reikalauja oro pralaidumo ir dirvožemio maistingumo, todėl, renkantis išlaipinimo vietą, atkreipkite dėmesį į šias savybes.

Pistacijos

Pistacijos vadinamas visžalių arba lapuočių medžių ir krūmų genties, kuri turi 20 rūšių. Augalas turi dviejų pakopų šaknų sistemą, šaknys praeina už karūnos iki 30 m ir 15 m gylyje. Medžiui būdingas tamsios pilkos spalvos storio sluoksnio buvimas, ant jaunų ūglių yra vaško danga. Pistacijų lapai yra pinnate, turi tvirtą briauną, šviečia. Gėlės yra mažos, surenkamos žiedynuose geltonos, raudonos, tamsiai rausvos spalvos, iš kurių yra rožinės vaisių vaisiai, tinkami naudoti.

Pistacijos

Medis auga Afrikoje, Viduržemio jūros regione, Azijoje ir Centrinėje Amerikoje.

Ar tu žinai? Europoje iš Sirijos pistacijų sodinukai pirmą kartą įvedė 1 valgomasis šaukštas. n. e. Romos imperatorius Vitelliusas, ispanai labai patiko, kad pistaciją aktyviai papildė įvairiais patiekalais.

Dėl to, kad pistacijoje yra tankios ir stiprios medienos, ji naudojama dailidėje, taip pat iš jos gaminamos dervos lakams gaminti. Lapuose yra daug taninų, naudojamų odos gydymui. Populiariausias pistacijų produktas yra pistacijų riešutai, kurie laikomi vertingu ir naudingu produktu. Riešutai valgomi patys arba naudojami įvairių patiekalų gamybai.

Pistacijos

Pistacijas galima sodinti pilkoje dirvoje, rudiose dirvose. Augalas yra fotophilinis, atsparus sausrai, kaip dirvožemiai, kuriuose yra daug kalcio. Geriau auga smėlingame dirvožemyje ir palaiko rūgštingumą esant 7 pH.

Sužinokite, kas jiems naudinga pistacijoms žmonėms ir ar jie gali pakenkti nekontroliuojamai valgyti.

Špinatai

Špinatai yra žolinių augalų gentis, turinti tris rūšis. Yra vienerių ar dvejų metų amžiaus, aukščio jis auga iki 50 cm, jis gali būti plikas arba šakotas. Lapai išdėstyti poromis, jie turi ovalią, pailgą formą su vienu kraštu. Lapai turi lygaus arba grubią struktūrą, mažos gėlės, surinktos iš gilios spalvos gelžbetonio žiedynų, kurių vietoje yra sferiniai vaisiai. Špinatai Irane, Kaukaze, Centrinėje Azijoje, Afganistane auga kaip laukinė kultūra, bet ir auginami visur pramoniniu mastu.

Špinatai

Špinatai yra vertingas augalas, kuris yra valgomas ir naudojamas žaliavoje, pridėtas prie salotų, virtų, keptų ir troškintų. Jis vartojamas liaudies medicinoje, nes jis turi gydomųjų savybių ir skatina tam tikrų ligų gydymą.

Jums bus įdomu skaityti apie: naudingų savybių špinatais dėl kūno, pažymių įvairovė, ir jums bus naudinga sužinoti viską apie auginimą šio augalo savybes, kaip auga špinatus ant palangės ištisus metus ir bet ruošinio galima padaryti iš jos žiemą.

Špinatai reikalauja sodinimo vietos, nori derlingų dirvožemių, todėl geriau jį auginti svetainėje, kurioje yra praturtintos organinėmis medžiagomis. Jis gerai auga priemolinguose dirvožemiuose, galima augti smėlingose ​​dirvose, tačiau reguliariai laistyti.

Špinatai

Arbata yra rūgšta

Skerdenos rūgštis yra žolinių augalų rūšis Sorrel. Augalų turi šerdį, labai trumpą ir šakotą šaknis, kuriam būdingas nuolatinio koteliu, gali pasiekti 1 m aukščio. Kamieninių sidabro, prie pagrindo su raudonos atspalvio.

Arbata yra rūgšta

Lapai auga nuo šaknies, jie yra ilgi, petiolate, yra nuvalytos, tvirtas kraštas ir ryškus centrinis venas, plokštelė pasiekia 20 cm ilgio, lapai pakaitomis išdėstyti. Gėlės pasodinti ant dygliuotų žiedynų, turi rausvos arba rausvos spalvos. Vietoje gėlių atsiranda trisdešimt sėklų, juodos ir rudos, lygios, blizgios. Augalas yra plačiai paplitęs Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Europoje, Vakarų Australijoje.

Skerrikas turi daugybę vaistų savybių, taigi patariame perskaityti, kaip auginti rūgštynę, kaip naudinga rūgštynė rūgštus ir kaip įsigyti rūgštynę žiemai,

Dygliuotoji rūgštis naudojama kaip maisto produktas, todėl auginama daržovių kultūros forma. Remiantis skrandžio, žalios kopūstinės sriubos, boršių ir lapų, naudojama konservuoti. Skerriai yra naudojami liaudies medicinoje, lapai ir sultys leidžia gydyti įvairias ligas.

Arbata yra rūgšta

Augalinis rūgštis yra geriau gerai apšviestame plote, pageidautina dalinis atspalvis. Arbata nėra smulkmeniškas apie dirvožemį, tačiau vis dar nori lengvo smėlingo priemolio arba priemolio dirvožemio, gerai auga durpynuose. Skirtingas nori augti oro pralaidumo dirvožemiuose su mažu požeminio vandens atsiradimu.

Taigi, dvisparniai augalai skleidžiami visame pasaulyje ir gali būti vaizduojami žolių, krūmų, medžių, skirtingų dydžių lianų. Jie visiškai skiriasi, tačiau juos vienija viena – vienoje kopijoje moterų ir vyrų gėlės negali būti. Į šią funkciją reikėtų atsižvelgti sodindami kai kuriuos augalus, kad būtų užtikrinta apdulkinimo ir kiaušidžių susidarymo galimybė.


Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + = 20

map