Populiariausi veislių veislės, auginamos sode (su nuotrauka)

Gaylardia
Gaylardia – gėlė, kuri atrodo kaip gėlių. Aš išvykau į Europą iš Pietų Amerikos. Augalas priklauso astroidų šeimai, yra metinis ir daugiametis, turi daug veislių ir veislių.

Arizona San

Arizona Arizona San Arizona Hibridas . Nykštukas kompaktiškas krūmas Aukštis 30 cm, skersmuo 40 cm ir lapinės krūmų šakotas, lapai pailgos formos ilgai centro lamina tęsiasi aiškiai venų spalvos lapija – tamsiai žalia.
Arizona San
Pirmosiomis vasaros dienomis žydi dideli krepšeliai su raižyti žiedlapiais ant krašto. Krašto žiedlapiais tamsiai rožinė su ryškiai geltoną vamzdynų, vamzdiniai žiedlapiai, auginimo centre, šviesus vyšnios, beveik uždarymo geltona per vidurį.

Gaylardia Arizona Sun nori augti saulėtoje ramioje vietoje su lengvu nusausintu dirvožemiu. Vienoje vietoje gali augti iki penkerių metų. Variety – 2005 m. Aukso medalentas gėlių konkurse “Fleroselect”.

Lorencija

Lorentiana – viena iš grazių gaylardia veislių. Augalas su tvirtu stiebu iki 60 cm aukščio, lapija auga taupiai, lapų plokštės yra smarkiai iškirptos, su aštriomis briaunomis, lapų forma yra pailgos. Ant stiebo paprastai yra viena didelė žiedyno spalva su gėlėmis ir daugiaspalviais žiedlapiais, kurių pradinė forma yra keturių ar penkių aštrių posūkių piltuvėlis.
Lorencija
Gaylardia gali būti pasodinta saulėtose vietose, net ryškioje saulės šviesoje jo daugiaspalviai žiedlapiai neuždega. Lorentianos žydėjimas prasideda birželio pabaigoje ir tęsiasi iki rugsėjo pabaigos. Saldus kontrastingos gėlės ilgą laiką saugo savo truputį rūdintą formą, jos nesiskleidžia nuo vėjo ar lietaus. Šios metinės gajlardijos gražiai auga vazose, induose ant lodžijų, maišytuvuose ir aukščiuose rūbuose.

Svarbu! Auginant gaylardii reikia atsižvelgti į tai, kad visos jo rūšys negali toleruoti organinių trąšų, nes reikia išskirti tik mineralinius kompleksus.

Lollipap

Gaillardia Lollipapplintantis krūmas iki 35 cm aukščio, ploni tvirti stiebai, padengti minkšta krūva, pailgi lapai ryškiai žalios spalvos. Augalas žydi birželio mėnesį, žydėjimas trunka iki lapkričio. Ant plonu koteliu apvalios krepšelio dvispalviai žiedlapiai įvairių formų. Vamzdiniai žiedlapiai geltoni ir rusvi, nendri – raudona geltona.
Lollipap
Šio tipo kaimynai su nivyanikom ir šparagais, Lollipap puikiai atrodo mišriose grupes, ilgai stovi puokštėje. Šis augalas myli saulę ir sausą dirvą, laistydamas mažiausią. “Lollipap” atkūrimas yra geresnis sėjimo metodu.

Ar tu žinai? Gailardija yra oficialus Oklahomos valstijos (JAV) valstybės simbolis. Įrašas įrašytas 1986 m. Valstybės konstitucijoje. Gėlė čia vadinama “ugnies ratu”, nes šviesios, dažniausiai geltonos spalvos gėlių atspalviai laukuose primena ugnies bangą prajuje.

Primavera

Primavera – rūšiuoti gaylardia hibridas, iki 25 cm šakotosios, vienoje rozetėje sudaro iki aštuonių kulblukų. Ant stiebų tankiai auga tamsiai žalieji lapai su plona, ​​lengvesne centrine vaiga.
Primavera
Augalų žydėjimas birželio pabaigoje žydi apie 35 dienas. Žiedynas – didelis 12 cm skersmens krepšelis, geltonos geltonos gėlių centras, įrėmintas vamzdinėmis tamsiosios vyšnios žiedlapiais. Marginaliniai žiedlapiai yra nendrių, ploni ir ilgi, viduje vyšnios, aukso geltonos spalvos su kraštu.

Gailardia Primavera mėgsta laisvą, gazuotą dirvą, saulės plyšius. Ji auginama vazonuose, konteineriuose, rabatkah ir grupės sodinti.

Mandarin

“Mandarin” – tai natūralus tvoros gajlardija. Krūmas su ploniais laužiais šviesiai žalios spalvos stiebais ir tuo pačiu žalumynų atspalviu. palieka pailga forma, lapų plokštelės, padengtos su minkštais šereliais, taip pat kyla.
Mandarin
Žydintis mandarinas birželio mėnesį, žydėjimas trunka iki pirmųjų šalčių. Šios veislės gėlės Gaillardia įdomus dažymas: į gėlių centras yra tamsus centre, iš kelių eilučių jį supa nendrių žiedlapių ratas yra šviesiai oranžinės spalvos, su pirmoje eilėje beveik identiško atspalvio pusiaukelėje gėlių.

Dazzer

“Dazzer” yra daugiametis veislė, įvairios vejos rūšys. Šis aukštas augalas – krūmas auga iki 70 cm. Plonus stipraus stiebų karūnuoja vieni žiedynų krepšeliai. Lapai yra šviesiai žalia, ilga, lanceolate. dideli dviejų atspalvių spalvos: geltona, vidurinieji, kuriems su trumpais cilindriniais, Burgundija žiedlapių nendrės žiedlapiai šiek tiek lengvesni apskritimo formos, ryškiai geltona su aštriu kraštu.
Dazzer

Svarbu! Norėdamas sodrus ir aktyvus žydėjimas, paprastai išnyksta išblukęs žiedynas. Re-žydėjimas trunka iki vėlyvo rudens.

Augalų galalardiya veislės Dazzer gražiai vienoje ir grupėje sodinti. Augalas reikalauja drėkinimo: tai taip pat blogai dėl pertekliaus ir drėgmės trūkumo dirvožemyje. Veislė yra šalčiui atspari, tačiau žiemai pageidautina padengti mulčias.

Tommy

Tomis yra tam tikra gaylardia stuburo dalis. Tai aukštas, iki 70 cm augalas, ilgas plonas stiebas, kintantis siaura šviesiai žalios spalvos lapuočių lapais. Augalas turi didelius vienos žiedynų krepšelius. Didžioji aukso spalvos gėlių vidurio riba yra vamzdiniai oranžiniai žiedlapiai. To paties šviesiai oranžinės rožinės spalvos liežuvis. Gėlių gaylardii skersmuo siekia 11 cm. Dauguma gėlių yra supjaustytos į puokštes, jie puikiai tinka ir yra derinami su daugybe spalvų.
Tommy

Koboldas

Koboldasaugalas su šakojančiu stiebu, ilgi siauri šviesiai žalieji lapai. Šaknies pagrindas yra tankus, šiek tiek aukštesnis, arčiau žiedyno, tuo rečiau auga lapai. Žiedynas yra didelis iki 10 cm skersmens krepšelis. Šviesiai geltonos spalvos vidurį supa dviejų rūšių žiedlapiai: vamzdinis tamsiai rožinis ir nendrinis dviejų spalvų, oranžinės rožinės spalvos.

Koboldas

Ar tu žinai? Amerikiečių indėnų legenda sako, kad prieš gėlių žiedlapių buvo labai geltonos spalvos. Su šiomis gėlėmis, moterys iš aksčių ir majos papuošė savo plaukus religinėmis šventėmis. Kai ispanai užkariavo Indijos žemes savo kardu ir ugnimi, išleisdami kraujo upę, gėlės pradėjo žydėti raudonais atspalviais.

Sonne

Sonne
Hibridinė klasė Sonne auga iki 60 cm. Stiebas ir lapai yra šviesos paryškėse, lansolitiniai, šviesiai žalios spalvos. Dideli krepšiai žiedynai skersmens iki 10 cm. Didelis viduryje, vamzdiniai žiedlapiais geltonos-oranžinės spalvos, apsuptas aštrus, šviesiai geltonos žiedlapių. Augalas žydi birželio mėnesį ir žydi iki 55 dienų. Mėgsta saulėtas, apsaugotas nuo vėjo ir šviesos maistingos dirvos.

Bremenas

Aukšta augalija iki 60 cm su plonomis išlenktomis stiebelėmis, visa pailga forma su šviesiai žalios spalvos lapais. Žydi birželio mėnesį ir toliau žydėti 60 dienų. Žiedynas-krepšeliai – 12 cm skersmens, su kanalėlių seredinka geltona Žiedlapis vyno spalva, ribojasi Carmine raudona nendrės žiedlapiai aukso kraštas. Veislė myli saulę, reguliariai, bet vidutiniškai laistyti.
Bremenas
Gailardia – neįprastas augalas, veislės su ryškia, kaip žiedlapių spalva, pavadinimai bus prisiminti daugelis augintojų. Augalą galima lengvai auginti patalpų ir sodo sąlygomis, tai yra nepretenzingas, o gatvės auginimo atveju gaylardia tyliai žiemoja.


Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map