“Romeo” vynuogių veislės aprašymas, nuotrauka ir savybės

Romeo vynuogės
Išvaizda vynuogės “Romeo” labai grazus. Vynuogės yra reguliarios, didelės, tarsi jos būtų dažytos. Ir skonis yra nuostabus.

Šiame straipsnyje aptarsime šios veislės aprašymą, taip pat augimo ypatumus.

Veisimosi istorija

Tokios rūšies vynuoges išvedė rusų selekcininkas EG Pavlovskis. Jis perėjo vynuogių veisles į Demeterą ir Nistrą. “Romeo” yra nauja veislė, ir jos populiarumas nėra pernelyg didelis. Bet mes galime pasakyti, kad netrukus “Romeo” taps dažna sodo puošmena ir mėgstamas delikatesas.

Ar tu žinai? Pasaulyje žinoma daugiau nei 10 tūkstančių vynuogių veislių.

Romeo vynuogės

Veislės aprašymas

Apsvarstykite vynuogių veislės “Romeo” aprašymą. Tai stalo hibridų porūšis, kuris brandinamas vasaros pabaigoje ar ankstyvame rudenyje.

Check out populiariausių vynuogių veislių: “Pakalnučių”, “kardinolu”, “Aleshenkin”, “Annie”, “Niziną”, “Bazhen”, “Original”, “Ladies pirštai”, “Timur” ir “Talisman”.

Krūmai

Vynuogių vynuogės “Romeo” energingas. Brandaus ūgliai būna šviesiai rudos spalvos, žalios spalvos, o tamsios plytos spalvos taškai. Lapai yra tamsiai žalios, apvalios formos, kurių vidutinis išsiskyrimo laipsnis.
Vynuogių žiedynai yra biseksualūs. Kiaušidžių dydis, geras tankis ir šviesiai žalios spalvos.

Vynuogės

Ši veislė turi didelius šepečius. Jų forma yra kaip kūgis. Suaugusio krūvos svoris gali būti apie 1 kg. Jų grubumas yra vidutinis.
Romeo vynuogės

Nupjautos uogos yra didelės, sveriančios 10-12 g. Jie yra pailgi smailiais galais. Vaisiai yra tamsiai violetiniai, vidutinio tankio žievelės. Uogų minkštimas yra lieknas, nuoseklumas ir skonis primena marmeladą. Kiekviename vaisiuje yra 2-3 kaulai. Sacharoje jų nėra daug.

Svarbu! Obuoliai turi būti derinami laiku, kitaip jie gali įtrūkti ir pablogėti.

Vynuogių savybės

Veislė yra labai jauni, todėl daugelis jo savybių dar nėra patvirtinta. Tačiau pagal preliminarius duomenis ši įvairovė gerai toleruoja šalnius. Taip pat atkreipkite dėmesį į atsparumą pagrindinėms vynuogių ligoms.

Be to, vynuogių veislės “Romeo”, šalčiams atsparūs augalai taip pat yra: alyvinė, Spirea, balta sedula, raugerškis, šermukšnis (raudona), Viburnum ir ieva.

Romeo vynuogės

Našumas

Veislė yra labai vaisinga, turi gerą derlių. Gana didelis uogos sudaro didelę kūginę krūva sveriantį 500 iki 800 g uogų skonis nėra labai rafinuotas, bet primityvus ir ji taip pat nebus pavadinti.

Brendimo laikotarpis

Šios vynuogės yra vidutinio dydžio – pirmieji vaisiai pasiekia brandą vasaros pabaigoje, rugsėjo viduryje, visas derlius yra paruoštas derliaus nuėmimui.

Žiemos atsparumas

Žiemos atsparumas aukštai – veislė gali atlaikyti iki -23 ° С.
Romeo vynuogės

Atsparumas ligoms ir kenkėjams

Šią veislę retai kenkia kenkėjai, miltligė, pilka puvinys, todėl jie sako, kad ji turi gerą atsparumą. Vis dar tiriama atsparumas filokserai.

Jei norite, kad vynuogės jums maloniai derėtų, sužinokite, kaip tinkamai purkšti vynuoges pavasarį nuo ligų.

Sodinukų sodinimas

Ieškodami sodinukų, reikia atkreipti dėmesį į jų išvaizdą. Augalo šaknys turi būti gerai išvystytos ir sveikos.

Svarbu! Sėklų brandžių ūglių ilgis turėtų būti maždaug 17 cm ir šviesiai žalia spalva.

Skrydžio schema:

 1. Sodinukai sodinimui turėtų būti 80 cm ilgio, pločio ir gyliu.
 2. Vynuogių augintojams rekomenduojama padalyti iškaseną į 2 dalis. Vienas yra sumaišytas su humusu, superfosfatu, kalio druska, o tada užmigęs į duobę, tinkamai suimamas.
 3. Jis įdeda sodinimo medžiagos šaknį ir užmiega su likusia žemės dalimi, gerai sutankina.
 4. Apie kiekvieną krūmą paliekama skylė, kurios skersmuo yra 50 cm.
 5. Visi sodinukai turi būti pilami – 25 litrai vandens už 1 kvadratinį metrą.
 6. Po to, kai žemė sugeria vandenį, ji turi būti atlaisvinta ir skylė turi būti uždengta.
Ar tu žinai? Vynuogės buvo auginamos net ir Egipto faraonų laikais.

Priežiūros ypatybės

Apsvarstykite kaip rūpintis vynuogėmis:

 1. Laistymas. Viršutinė vynuogių derlius lemia prastą derlių. Todėl pirmą kartą laistoma pavasarį, kai oro temperatūra pakyla virš 0 ° С. Kitą kartą laistyti krūmus po genėjimo vynuogynų. Be to, augalai drėkinami prieš ir po žydėjimo. Pasirengimas žiemos laikotarpiui taip pat apima gausų laistymą – 50 litrų vandens už 1 kvadratinį metrą.
 2. Genėjimas. Šis renginys vyks kovo mėnesį, prieš auginimo sezono pradžią. Viename krūmyje turi būti 35 akys – tai tinkama apkrova.
 3. Viršutinis padažas. Kovo mėn. Dirvožemį apvaisina amonio nitratas. Prieš pradedant vynuogių žydėjimą ir po to, taip pat reikalinga top dressing naudojant superfosfatą ir kalio druską. Drėkinimo metu galima tręšti krūmus su humusu, kompostu, durpėmis.
 4. Kenkėjai ir ligos. Romeo yra atsparus ligoms. Bet jei lapuose yra geltonų pleistrų arba pilkosios plokštelės, jums reikia gydyti augalus Bordeaux skystis nes tai gali būti filoksera. Vapsvai ir paukščiai mėgsta valgyti vynuoges, todėl rekomenduojama apsaugoti visus krūmus naudojant specialią tinklelį.
 5. Tepimas. Šis renginys yra skirtas atsikratyti piktžolių žolių. Padarykite tai kaip rekomenduojama, jei reikia.
 6. Pasirengimas žiemai. Ši rūšis yra atspari šalčiui. Tačiau vynuoges vis dar reikia paruošti šalčiui, kiekvieno krūmo įvyniojimui. Galite naudoti sausą variantą ir užmigti ant žemės. Geriau panaudoti jaunos vynuogių sėti į žemę: būtina iškasti tranšėjos gylis 20 cm, nustatyti apatinę šiaudų ar nukritusius lapus, ir tada įdėti padengti lazdele ir šiaudų. Sauso prieglobsčio metodu naudojamos plėvelės, aglomeratai ar brezentai. Filialai dedami ant mulčiavimo po krūmais, padengtu šieno ir viršuje suvyniota plėvele, kuri yra pritvirtinta plieniniais kabliais.


“Romeo” yra vynuogių veislė, kuri turi rafinuotas aromatas. Jei tinkamai pasodinti ir rūpintis šia veisle, tada jis maloniai pasidursiu puiku derliaus.


Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 24 =

map